Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jméno:  Sarah Lewe (Gray, Connor - umělecký pseudonym)

Datum narození:  13.6.1980                        

Místo narození:  Delmenhorst, Německo

Znamení: Blíženci

Stav: vdaná za Marka Terenziho

Děti:  syn Taylor, dcera Summer Antonia Soraya

Výška:  178 cm

Vlasy:  blond                             

Oči:  zelené

Velikost bot: 40

Váha: 60

Hobby: zpívání, kino, sport, jízda na koni, tanec

První auto: černý Fiat Punto, který měl na registrační známce MJ jako Michael Jackson

První polibek: na školní diskotéce ve 14 letech

První kluk: v 16 letech

První výstup: v 16 letech vystoupila se zborem na koncertě Michaela Jacksona

První parfém: "Lulu" od Cacharel

První práce: v domě módy Oilili, v 7 letech

Nejoblíbenější film: Hříšný tanec

Nejoblíbenější seriál: Ally McBeal

Nejoblíbenější CD: Thiller - Michael Jackson, Songs in the key of life - Stevie Wonder, Ecleftic - Wyclef Jean

Nejoblíbenější zpěvák/zpěvačka: Aretha Franklin, Stevie Wonder, Michael Jackson a Missy Elliott

Nejoblíbenější pití: voda

Nejoblíbenější jídlo: citrónová zmrzlina

Nejoblíbenější sladkost: čokoláda

Nejoblíbenější parfém: Victoria´s Secret: Breathless

Nejoblíbenější kniha: "Pope Joan" (papežka Jana)- napsala Donna Woolfolk Cross

Nejoblíbenější herec: Robert De Niro

Nejoblíbenější auto: Porshe

Nejoblíbenější část textu z písničky: "You can look, but you know I got the goods." (Bounce)

Tetování: na zádech má 8 čínských znaků, má vytetovány iniciály svého muže a jméno svého syna - více o tetování a významu čínských znaků zde

Piercing: v pupíku a na ňadru - více o piercingu zde

Lidé co pracují nebo pracovali se Sarah: klikněte zde

Jazyky: německý, anglický, španělský

Rodiče: Soraya a Michael (fotky rodiny zde)

Domácí zvíře:  pes (Luka)    

Kontakt:   c/o Epic Records
                Bellevuestraße 3
                 10785 Berlin

          nebo                  Sarah Connor Fanclub
                                   Postfach 30 53
                                   30030  Germany   

     email:     info@sarahconnor-fanclub.com      

Životopis:                                                                                                                                               Sarah Connor má čtyři sestry a jednoho bratra. Už když byla malá si hrála na zpěvačku, dokonce chodila i do sboru. Teprve ve 20 letech se jí povedlo zaujmout vydavatelskou společnost Sonymusic, která s ní podepsala smlouvu. Sarah nazpívala pilotní píseň Lets Get Back To Bed-Boy za spolupráce repera TQ. Tato píseň se stala okamžitě hitem a trhala rekordy ve všech hitparádách. Sarah Connor se stala první bílou soulovou zpěvačkou. Tím to ale nekončilo. Sarah vydává své debutové album s názvem Green Eyed Soul, které se stalo třikrát zlatým za 450 tisíc prodaných nosičů. V roce 2002 následovaly další úspěšné hity French Kissing, From Sara With Love a If U Were My Man. Singlu From Sara With Love se prodalo do dneška jen v Německu přes 750 tisíc nosičů. Singl se stal v Německu trojnásobně zlatý a dalších úspěchů dosáhl v Rakousku a Švýcarsku. Pomocí tohoto hitu se rychle prosadila Sarah i ve zbytku Evropy. V březnu 2002 byla nominována ve třech kategoriích na prestižní cenu Echo, tu si odnesla jen v kategorii Zpěvačka- Rock a Pop.

Téhož roku na podzim vydává Sarah další singl, tentokrát ve spolupráci s Wyclefem Jeanem. Nazpívali tak hit One Nite Stand, který pokračoval v úspěších předchozích singlů. Netrvalo dlouho a na svět se dostalo nové album Unbelievable. Dalším singlem, již z nového alba, se stala píseň Skin On Skin, která se záhy dočkala stejného úspěchu jako From Sarah With Love. Následovalo spoustu úspěchů a Sarah dostávala jednu cenu za druhou. Stala se nejoblíbenější zpěvačkou v Německu a vždy byla nominována do více kategorií. Sarah prožívala svůj sen z dětství, ten se stal ale realitou. Jako další hity lze uvést He´s Unbelievable, Bounce – ten Sarah proslavil později i v Americe- a Music Is The Key. Ve svém soukromém životě se zamilovala do zpěváka Marka Terenziho ze skupiny Natural, se kterým čekala dítě. Ještě předtím stihla Sarah vydat v pořadí třetí studiové album s názvem Key To My Soul. Album, stejně jako singl Music Is The Key se stali obrovskými hity nejen v Německu, ale v celé Evropě.

V lednu 2004 Sarah porodila zdravého syna Taylora a v létě téhož roku se vdává. Se svým manželem nazpívala novou verzi hitu Just One Last Dance. Na podzim téhož roku vydává Sarah úplně nový hit, baladu Living To Love You, kterou si všichni okamžitě zamilovali. Zatím posledním hitem se stala píseň From Zero To Hero k filmu Roboti, ve kterém Sarah namluvila jednu robotí slečnu. A samozřejmě Sarah vydává nové album Naughty But Nice, které se v Německu za jediný den stalo zlatým. Na léto 2005 si Sarah i se svým manželem připravili pro fanoušky reality show s názvem Sarah & Marc in Love. Show se stala velice úspěšnou. A Marc ten se dal na sólovou dráhu zpěváka. Konec roku se nese ve stylu Vánoc a Sarah vydala své vánoční album Christmas In My Heart. 23. června se Sarah narodila holčička Summer Antonia Soraya. 6 dní po porodu u Summer zjistili lékaři vadu srdce, miminko musí na operaci. Sarah v roce 2006 vydala album The Best Side Of Life a DVD Christmas in my heart.

Shrnutí, aneb co jste možná nevěděli:

2001: "Na začátku mi všichni říkali, jak mám vypadat a jaká mám být. Ale prosadila jsem si své!"- Sarah Connor

Sophia Luisa si zahrála v klipu From Sarah with love. Filmový polibek jí byl hrozně trapný!

2002: Americký raper Wyclef Jean oslovil Sarah při jedné after show party. "Chtěl číslo mého mobilu, ale já jsem mu ho nedala. Potom stokrát volal do mé gramofonové firmy, než jsem se s ním sešla" říká Sarah. A co z toho vzniklo? No přece song One nite stand (of wolves and sheep).  

 Sarah se setkala s Markem Terenzim při Bravo "Happy Holidays" v Rustu. "Marc byl první a jediný komu jsem hned večer dala svoje číslo. Ihned jsem věděla, že si ho chci vzít. Tulili jsme se k sobě celý večer. Byl prostě ten pravý!" říká Sarah pro Bravo.

2003: "Maminka se mi podívala do očí a řekla:" Vypadáš nějak jinak, nejsi těhotná?" - o dva dny později to potvrdil test!" To byla první dobrá zpráva. Druhá brzy následovala: "Bounce" se stal v USA hitem!

2004: Při natáčená duelu Just One Last Dance Marc nešikovně upadl a zlomil si žebro. Sarah: "Myslela jsem si, že Marc přehání, ale bylo to vážné."  

 2. února 2004 se v Orlandu narodil Tyler. "Tyler celé fotografování prospal. Fotograf před ním seděl celé hodiny. A pokaždé, když malý na vteřinku otevřel oči, stiskl stkrát spoušť. Při focení byl Tyler hvězdou. Mezitím jsem ho musela kojit a přebalovat. Všechno se řídilo podle něho. A tak je to vlastně dodnes..." říká Sarah o fotografování syna.

 2005: S hity "Living to love you" a "From hero to zero" Sarah loni zaznamenala fantastický comeback po mateřské dovolené. Sarah říká: "Jsem pyšná, že jsem se nikdy nedala zlomit."

  Ke konci tohoto roku Sarah vydala CD Christmas in my heart.

2006: 26. června se Sarah narodila dcerka Summer.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tall and Stumpy Blood Distress Symptoms

(AavecideNeaw, 27. 9. 2018 3:26)

Compression est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-france/

proč tu musim mít ten blbej nadpis

(peacemaker, 26. 1. 2010 23:40)

doháje proč mi vyběhla tahle blbá stranka když hledám wyclefa ? a změn si tu barvu ta růžová je hrozná

Hrubky

(Martinkka, 6. 3. 2009 21:23)

Oprav si hrubky je jich tam opravdu hodně. A ještě jedna poznámka, Sarah už není vdaná...